Dobrý spánok a kvalitný matrac spolu súvisia

Výber a voľba matraca, postele, doplnkov patria k dôležitým rozhodnutiam, ktoré robíme počas života niekoľkokrát a preto je dôležité venovať im pozornosť a riadiť sa odbornými radami.Rýchly životný štýl, menej pohybu, viac sedavého zamestnania, mnoho času za počítačom, to všetko postupne oslabuje naše svalstvo, skracuje ho, deformuje kostru a chrbticu. Práve počas zdravého spánku, ktorého súčasťou je aj kvalitný zdravotný matrac dochádza k celkovej regenerácii celého organizmu.

matrac pre zdravý spánok

Nepodceňujte jeho výber, využite odborné poradenstvo, kvalitnú ponuku dobre matrace a spoľahnite sa na prvotriednu kvalitu ponúkaných sendvičových a pružinových matracov, aj vrátane širokej ponuky penových matracov s kvalitnou studenou, memory alebo komfort penou. V ponuke nájdete kolekciu Baby určenú pre deti aj útleho veku, kolekciu Silver pre moderných zákazníkov, ktorí si dajú záležať na výbere materiálu a ktorí venujú náležitú pozornosť hygiene lôžka. Mnohých osloví kolekcia Premium, ktorá kladie zvýšený dôraz na prírodné materiály, antialergický, antibakteriálny charakter matracov, ich vynikajúcu priedušnosť, ručnú výrobu a patentované technológie. Kolekcia Royal predstavuje výnimočnosť, luxus, špičkové ručne vyrábané taštičkové matrace s dokonalými pružinami a ortopedickým efektom na konkrétne zdravotné postihnutie.

dôležitosť spánku pre deti

Spoločnou črtou všetkých kolekcií je kvalita, overená technológia výroby, prírodné materiály, patentované pružiny, peny, široká ponuka doplnkov vo forme vhodných roštov, topperov, chráničov, vankúšov a paplónov, náhradných poťahov. Neoddeliteľnou súčasťou je odborné poradenstvo, možnosť vyskúšať si matrac na vlastnej koži v predajni a odborná podpora lekárov špecialistov, ktorí upozorňujú na overené zdravotné efekty ponúkaných matracov. Pri profesionálnej konzultácii s odborníkmi, správnom odhade Vášho životného štýlu si určite vyberiete pohodlný, komfortný a najmä funkčný ortopedický matrac.

Podobné príspevky