Nový počítač Subfarce Studio je umeleckým dielom

Je neuveriteľné, ako počítače menia svoju podobu za relatívne krátky čas a to nie len z pohľadu parametrov a výkonnosti, ale aj po dizajnovej stránke. Ak si predstavíte modely z pred niekoľkých rokov a zrovnáte ich s dizajnom futuristického počítača Surface Studio, čo je vlastne skvelý grafický tablet od Microsoftu, tá zmena Vám vyrazí dych.

tvář

• Predstavte si displej s hrúbkou iba 12,5 mm a rozmermi 28 palcov, ktorého obrazovka pracuje s rozlíšením 4 500 x 3000.
Už podľa tejto stručnej charakteristiky je možné predstaviť si priam technické umelecké dielo, ktoré je vhodné k práci a operácii s grafickými súbormi. Takéto vlastnosti dodajú grafike úplne iný rozmer a všimnete si aj ten najmenší detail bez toho, aby ste ho museli dôkladne hľadať.

abstrakce

• Počítač Surfarce Studio bol vyrobený predovšetkým ku kreatívnym účelom, respektíve k tvorbe, maľovaniu, písaniu a kresleniu elektronickým perom.
Dokáže Vám čo najideálnejšie z technického hľadiska zobraziť Vami vytvorené predstavy. Je určený hlavne pre odborníkov, ktorí to s kreativitou a grafickou tvorbou myslia vážne a dokážu oceniť mnohé detaily a skutočne veľa inovovaných vlastností, kedy sa práca stane komfortnou zábavou. Displej môžete transformovať do ľubovoľnej polohy a to veľmi jednoduchým spôsobom, dizajn je k tejto manipulácii prispôsobený. Obrazovka disponuje tkzv. „reálnym meradlom“ s presnosťou na 1 cm, čo oceníte hlavne pri kreslení a maľovaní.

• Tvorba s grafikou na takejto úrovni si samozrejme pýta aj spoľahlivý a výkonný vnútorný hardvér, respektíve jeho parametre.
Počítajte s procesorom generácie i5 alebo i7, grafickou kartou NVidia GeForce 2GB alebo 4GB, s kapacitou úložného miesto 1 TB alebo 2 TB s možnosťou načítania 64 GB SD kariet a s operačnou pamäťou s výberom od 8 do 32 GB RAM.

vesmír

• Súčasťou je aj vinštalovaná 5 MP kamera s možnosťou zaznamenať a prehrať 1080p kvalitu videa.