Ženská potencia? Áno, aj tá existuje!

Poruchami potencie nemusia trpieť len muži, ale aj ženy. Oficiálne by sme síce tento problém nepomenovali týmto slovíčkom, no podstata je úplne rovnaká. Nechuť na sex totiž nemusí byť spôsobená len tým, že žena, veľmi zjednodušene povedané, nechce. Tieto komplikácie mnohokrát spôsobujú reálne zdravotné problémy.
Žena v červenej spodnej bielizni kľačí na posteli a v nohavičkách má plyšového medveďa.jpg
Nemá presný názov

Prečo hovoríme o ženskej potencii? Pretože ženské problémy z tejto kategórie nemajú svoje presné pomenovane. Áno, mohli by sme použiť slovíčko frigidná, no to nie je úplne presné. Prečo vlastne medicína a farmaceutické firmy nevenujú, v tejto oblasti, toľko pozornosti ženám? Dôvodom bude asi to, že ženský pohlavný orgán funguje trošku jednoduchšie. To však neznamená, že na to, aby fungoval, musí byť zdravý a v plnej kondícii. Preto je naozaj potrebné venovať pozornosť aj ženským problémom v sexuálnom živote.

Riešenia nekvalitného sexuálneho života

Je zvláštne, že keď v posteli zlyhá muž, automaticky de o vážny zdravotný problém, ktorý treba riešiť. Už po krátkom samoštúdiu a internete budete vedieť, že erektilná porucha je choroba ako každá iná. Ak sa však do sexu nechce žene alebo ak má pri ňom reálne problémy (bolesti, pálenie atď.), všetci sa automaticky zhodnú, že ide len o výmysel, že žena proste „nechce“ alebo že si vymýšľa bolesť hlavy. Dajme tieto predpotopné názory bokom a pozrime sa na celú vec reálne.Žena s blond dlhým, kučeravými vlasmi v krátkych šatách leží na pneumatike v prírode.jpg
Aj vy ako žena, môžete mať skutočné zdravotné problémy, ktoré spôsobujú vašu neschopnosť užívať si sex naplno. Podobne ako v prípade mužov, môžete aj vy vyskúšať tabletky na „potenciu. Prvou možnosťou je návšteva lekára – gynekológa, ktorý vám môže lieky predpísať. Pokiaľ sa chcete týmto veciam vyhnúť, as najznámejšou tabletkou na riešenie ženských problémov v sexuálnej oblasti, je liek Lovegra. Ten dostanete aj bez lekárskeho predpisu. Funguje veľmi podobne ako známa Viagra a v oblasti uspokojivého sexu, je považovaný za malý zázrak pre ženy.

Podobné príspevky