Ľahké, funkčné a moderné zimné dámske bundy

Moderné zimné bundy dnes často nahrádzajú klasické zimné kabáty, ktoré sú ťažké a v mnohých prípadoch aj nekomfortné. Ženy si mimoriadne obľúbili kombináciu elegantnej módy so športovými prvkami a aktuálne módne trendy ich v tom podporujú. Ponuka zimné bundy dámske https://bigstarjeans.sk/c-zena/pc-oblecenie/vrchny-odevvychádza z týchto trendov a predstavuje ženské, atraktívne a pritom teplé a vždy funkčné bundy, ktoré zahrejú a lichotia ženskej postave. Ich zloženie je unikátne, polyester alebo teplé ľahké páperie, kožušiny, teplej bavlny a rôznych prešívaní. V ponuke nájdete mimoriadne chic krátke bundy objemnejších tvarov, ktoré sú dostatočne teplé aj k vlnenej sukni, vysokým čižmám alebo obtiahnutým nohaviciam. Takýto typ bundy Vám uberie roky, pridá na zmyselnosti a budete sa v ňom cítiť výnimočne.

teplá zimná bunda

Klasické rovné prešívane dlhé bundy ku kolenám alebo v midi dĺžke sú konzervatívnejšieho strihu, majú športové doplnky vo forme zipsov, prešívania alebo funkčnej kapucne s kožušinou. Sú teplé, s funkčnou polyesterovou alebo ľahkou páperovou výplňou. Ženské prvky ako napríklad prestrihnutie v páse, kožušinové lemy sú v mnohých modeloch kombinované so športovými zipsami, lemom z úpletov a funkčnými vreckami. Dámska zimná bunda smotanovej alebo bielej farby v prešívanom prevedení, v dĺžke po boky je ideálnou mestskou voľbou, hodí sa k športovému oblečeniu a vynikajúco doplní aj elegantný mestský štýl.

variabilná dámska bunda

V kombinácii so športovými zimnými doplnkami vo forme vlnených rukavíc a šálu získate nadčasový model, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie. V ponuke si nájdu svoje modely ženy akejkoľvek postavy a veku, od študentky až po zrelé dámy, ktorým ponúkané modely uberú roky. Spestrením Vášho šatníka môžu byť aj bundy z eko kože prípadne károvanej teplej tkaniny v kombinácii s kožušinovými podšívkami a limcami. Majú vhodnú dĺžku pod boky a sú ideálne na akúkoľvek príležitosť v zimnom období. Podobne ako ponúkané vlnené saká, ktoré oceníte aj pri jazde autom.

Podobné príspevky