Plastové obálky 2pack

2pack je firma, ktorá sa zaoberá veľkoobchodným i maloobchodným predajom obalových materiálov. V ponuke u nich nájdete plastové i papierové obálky, plastové a papierové vrecká, lepiace pásky, fólie a mnoho ďalšieho. Okrem hotových výrobkov je možná aj výroba na zákazku, presne podľa vašich individuálnych požiadaviek a nárokov.

obálka s bublinkovou fóliou

Špičková kvalita, priaznivá cena a profesionálny prístup, to sú plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk. V sekcii obálok nájdete priehľadné aj potlačené lepiace obálky, plastové poštové obálky, bublinkové či kartónové obálky, no aj klasické papierové obálky na listy. To všetko v množstve rozmerov a farebných prevedení. Vyberie si aj ten najnáročnejší zákazník s najnáročnejšími požiadavkami. 2pack ponúka taktiež zipové vrecká a vrecká s lepiacou chlopňou. Na ich stránke nájdete tiež množstvo druhov obalových lepiacich pások. Klasické, farebné či potlačené, obojstranné i maskovacie. Výber z množstva rôznych rozmerov a prevedení je samozrejmosťou. V sortimente nechýbajú ani najrôznejšie obalové fólie vhodné pre každú domácnosť či biznis.

obálka s lepivým lemom

Samozrejmosťou je najvyššia kvalita použitých materiálov, profesionálny prístup a špičkový zákaznícky servis pre každého klienta. Nenašli ste, čo ste hľadali? Žiadny problém! Nechajte si vyrobiť obalový materiál na mieru presne podľa vašich predstáv a individuálnych požiadaviek. Neváhajte sa informovať o cenovej ponuke presne pre vás. Ochotný personál vám rád pomôže s výberom či realizovaním objednávky. Všetok tovar je na sklade, a teda pripravený ihneď k odoslaniu. Výnimkou sú samozrejme obaly vyrábané na mieru. Aj tu však nehrozí, že za hotovými výrobkami budete čakať týždne. Zverte sa do rúk odborníkov, zverte sa do rúk firme 2pack. Vyberte si tie pravé obalové materiály podľa svojich predstáv ešte dnes.

Podobné príspevky