Upratovacie služby

Upratovacie služby sú značnou pomocou pre množstvo domácností, firiem a iných zariadení, kde je táto služba potrebná a nevyhnutná. Ak sa vo vašej domácnosti neviete časovo zariadiť tak, aby ste mohli daný priestor dostatočne vyčistiť, môžete kontaktovať našu spoločnosť. Upratovacie služby ponúkajú vyškolení a zaučení pracovníci, ktorí podávajú mimoriadne výsledky vo svojej činnosti. Zostáva za nimi čisto, jasno, novo a sviežo. Takže po ich pôsobení sa vrátite do uprataného prostredia, v ktorom sa vám bude výborne pracovať.

pomôcky pre upratovaciu čatu

Upratovacie služby vykonávame aj v reštauračných a kaviarenských zariadeniach, v obchodných domoch, fitnes centrách a podobne. Všade tam, kde je práca našich pracovníkov žiadaná. Pracujeme s vlastnými čistiacimi prostriedkami, nástrojmi a pomôckami, takže z vašej strany neplynie žiadna nevyhnutnosť v poskytnutí potrebného náčinia a čistiacich prípravkov.

Upratovacie služby cenník poskytuje prehľad o jednotlivých čiastkových položkách. Patrí tu upratanie bytu, domu, čistenie okien, tepovanie, práca v záhrade a iné podobné aktivity. Poskytujeme čistenie parapetných dosiek a žalúzií, ako aj okien z vonkajšej a vnútornej strany. Utieranie prachu, vysávanie a umývanie podláh je našou rutinnou záležitosťou pri poskytovaní našich upratovacích služieb.

upratovanie kancelárskych priestorov

Výhodou našej spoločnosti je možnosť dohodnúť sa na čas, ktorý vám vyhovuje. Vieme sa prispôsobiť vašim požiadavkám a naše služby ponúkame aj vo večerných hodinách, ako aj cez víkendy a cez sviatky. Neváhajte nás v prípade záujmu kontaktovať prostredníctvom údajov na našej internetovej stránke. K našim službám patrí aj tepovanie sedačiek, kresiel a kobercov, ktoré povysávame, následne vykefujeme jemnou kefou s použitím voňavej emulzie. Po odstránení vody z jednotlivých produktov, budú tieto súčasti vašej domácnosti či firmy opäť žiariť vo svojich pôvodných farbách a vzbudzovať dojem čistoty.

Nemajte obavy z vašej časovej vyťaženosti, z toho, že vám nezostáva energia na upratanie priestorov vo vašej domácnosti. V týchto prípadoch sme tu práve pre vás s našimi kvalitnými službami.

Podobné príspevky