Kvalitný servis pre kvalitnú značku – Samsung

Samsung patrí k jednej z najkvalitnejších a mimoriadne obľúbených značiek na slovenskom trhu, ktorá zároveň zabezpečuje kvalitný servis. Môže sa stať, že sa vám nedopatrením, následkom nehody alebo na základe výrobnej chyby znefunkční telefón, a vtedy je vhodné využiť servisné služby. V súčasnosti je to úplne bežná záležitosť a platí, že aj v prípade telefónov je potrebná pravidelná starostlivosť a údržba. V závislosti od rozsahu škôd netreba hneď meniť telefón za iný model – je možné pohodlne si vyhľadať potrebnú službu a cenu a rozhodnúť sa, či sa nám zveríte so svojím problémom. Časté problémy pri telefónoch sú výmena či oprava displeja, oprava nabíjania, výmena zadného krytu, alebo oprava mobilov Samsung v Bratislave, záchrana dát z poškodeného mobilu, slabá výdrž batérie, nefunkčné wifi, odblokovanie Google účtu, výmena náhradných dielov. Nechajte si poradiť odborníkom, často sa stane, že pre spotrebiteľa neprekonateľná porucha je pre odborníkov len bežnou rutinou.

mobil

Samsung GALAXY servis je skvelý pre všetkých, ktorí chcú rýchlo a kvalitne opraviť svoj telefón za primeranú sumu. V rámci Bratislavy nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 907 615 888.

S opravou akých telefónov máme skúsenosti?

Samsung GALAXY S22 Ultra

Samsung GALAXY S22

Samsung GALAXY S21 FE

Samsung S21 Ultra

Samsung GALAXY S20 plus

Samsung GALAXY S20

Samsung GALAXY S10 Plus

Samsung GALAXY S10

Samsung GALAXY M10

Samsung GALAXY M12 a ďalšie

mobil

Naše služby sú využiteľné aj v rámci opráv ďalších mobilných značiek, napríklad iPhone, Huawei, Xiaomi, Lenovo Motorola, Sony, HTC či Asus, LG či Nokia. Poskytujeme servis tabletov značiek Samsung, Sony a iPad. V prípade priveľkého poškodenia je možný výkup alebo ekologická likvidácia u vybraných značiek, a to Samsung, Huawei a iPhone. Výkup nových telefónov realizujeme v hotovosti za najvýhodnejšiu cenu, je to možné pri značkách Apple iPhone, SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI. Ak potrebujete príslušenstvo pre mobily (náhradné diely, puzdrá, nabíjačky, káble, pamäťové karty a podobne), využite služby nášho eshopu. Zaoberáme sa aj obnovou dát.

Podobné príspevky