Krupobitie vie poriadne „zatočiť“ vašou karosériou

Počasiu sa jednoducho nedá rozkázať. Aj keď u nás sa to až tak často nestáva, ale krúpy a krupobitie dokáže narobiť značné škody. Zvlášť na karosériách vozidiel sa často po padaní krúpov objavia preliačiny. Je to veľmi nemilé prekvapenie pre majiteľa vozidla, avšak nič s tým naozaj nezmôže. Podľa veľkosti krúpov a intenzity ich úderov môžu spôsobiť väčšie či menšie škody na vozidle. Pokiaľ sa pošťastí a spôsobia iba preliačiny, táto závada sa dá našťastie nechať krásne opraviť. Nemusíte ísť hneď do autoservisu, môžete si nechať preliačiny efektne a rýchlo odstrániť metódou PDR.

nohy z auta

Možno ste už o nej počuli, lebo je to skvelá metóda, ktorá pomerne rýchlo a výhodne odstráni preliačiny na karosérii automobilu bez potreby auto lakovať. Lak by teda mal byť v poriadku, ak máme https://oh.idnes.cz/jandac-nominace-olympiada-rozhovor-d6p-/zoh-hokej.aspx%3Fc%3DA180115_184539_zoh-hokej_cig byť presný. Ak nie je môžete to potom riešiť samostatne, avšak preliačiny sa takto skvelo nechať narovnať a karoséria potom vyzerá ako pred poškodením. Takže oprava karoserie po krupobiti Autopdr.sk vám jednoznačne pomôže keď budete potrebovať. Nemusí ísť nakoniec len o preliačiny z nárazu krúpov, môže ísť o akékoľvek preliačiny spôsobené na vozidle. Je si však treba byť vedomý, že PDR nerieši opravu laku, teda pri použití PDR metódy sa karoséria vyrovnáva, ale nelakuje sa. Ušetríte tak naozaj veľmi veľa času, ktorý by vaše auto muselo čakať na termíny v autoservise a následne na prácnu opravu klasickou cestou.

auto v lese

Niekedy sa človeku malá preliačinka vôbec nechce riešiť. Stane sa, ale často nám na aute zostáva roky. PDR je však veľmi jednoduchou cestou ako si tieto drobné nepekné chybičky krásy z auta odstrániť a mať ho zase ako nové. Stačí sa objednať a nechať si spraviť obhliadku, aby presne vedeli aký máte rozsah poškodenia a mohli vám pripraviť cenovú kalkuláciu. Autopdr.sk vám vysvetlí všetko potrebné, čo budete potrebovať vedieť.

Podobné príspevky