Vykrádanie rodinných domov už nie je ničím výnimočné a to dokonca aj počas bieleho dňa. Istotu dnes už nemáte nikdy. Preto čoraz viac rodín zvažuje všetky dostupné zabezpečenia, aby svoju nehnuteľnosť ochránili v prípade krádeže a ušetrili si tak problémy. V prvom rade siahneme vždy po bezpečnostných dverách. Ale ak chcete byť naozaj chránený, poobzerať by ste sa mali po niečom oveľa väčšom. Moderné a praktické sú v dnešnej dobe zabezpečovacie systémy. Systémov na zabezpečenie nehnuteľnosti, či už domu alebo firmy, je veľké množstvo. No každý sa v niečom líši. Pokiaľ vidíte nízku cenu zabezpečovacieho systému pravdepodobne nebude poskytovať takú ochranu a služby ako drahšie modely. Záleží už na vás, či chcete radšej zainvestovať ma začiatku a zaobstarať si bezproblémové bývanie.

mreže

Medzi najlepšie zabezpečovacie systémy patrí aj Jablotron 100+.

Systém Jablotron 100+ vám zaručí dokonalú ochranu nehnuteľnosti pred krádežou. A nielen to. Spoľahnúť sa môžete aj na ochranu pred požiarom, záplavou či únikom plynu.

Ovládanie Jablotron 100+.

Výhodou tohto zabezpečovacieho systému je, že ho môžete ovládať okrem klasickej klávesnici umiestnenej na stene aj pomocou mobilu či počítača. Ak ste zabudli alarm spustiť pred odchodom z domu nemusíte sa vracať. Stačí všetko aktivovať pomocou vášho mobilného telefónu.

alarm

Automatizácia domácnosti.

Systém Jablotron 100+ vám však ponuka oveľa viac. Pomocou systému môžete v domácnosti ovládať aj ďalšie veci. Vyhrievanie bazéna, zavlažovanie trávnika, otváranie garážových dverí či brány ale aj ovládanie vykurovania či osvetlenia.

Jablotron 100+ vám ušetrí nielen čas ale aj peniaze a vy môžete svoj dom využívať v bezpečí na 100%.

Kde si alarmy Jablotron 100+ môžete objednať? Navštívte stránku lajansecure.sk a dozviete sa o možnosti realizácie alarmu so domu Jablotron 100+ oveľa viac.

Podobné príspevky