Magické tantrické umenie

Tantra. Mnohí si pod týmto slovom predstavia erotickú energiu a prebudenie zmyslov, no toto staroveké umenie ducha a tela ponúka oveľa viac. Ide vlastne o liečbu dotykom, pretože masážou sa aktivizujú telesné energetické centrá a dokonale sa uvoľní myseľ a zmysly. Tantrické masáže pozitívne otvárajú tzv. kundalíni – mýtickú energiu, ktorá sídli v spodnej časti chrbtice a rozširujú ju po celom tele. Liečenie spočíva https://aktualne.centrum.sk/stanovisko-kanika-odkaz-snp-pre-dnesok-spociva-v-spajani-sil-1/slovensko/politika/ aj v hojení nepríjemných energetických zážitkov a tým sa telo dostáva do polohy regenerácie a pokoja. Blahodarne to pôsobí na psychiku, ktorá v súčasnosti musí čeliť nepríjemným situáciám, každodennému stresu a zhonu.

eroticka masaz

Aj vy si predsa zaslúžite oddýchnuť ! Tantra masáž je tak pre všetkých, ktorí obľubujú klasickú masáž, ale aj pre tých, ktorí chcú obnoviť pozitívny vzťah k svojmu telu a prebudiť zdravú sebalásku a sebavedomie. Využite naše ponuky Tantra spa Bratislava a ocitnete sa v oáze, kde vaše telo nadobudne stratenú rovnováhu. V prvom rade ponúkame profesionálnu erotickú masáž skúsených a príjemne pôsobiacich žien. Prostredníctvom esenciálnych olejov, mastičiek a iných prípravkov vám navodia správnu uvoľnenú atmosféru. Nechýba ani relaxačný kúpeľ, ktorý slúži na to, aby rozprúdil zmysly. Masáž je zároveň spôsob, ako spomaliť a prijať svoje telo, vrátiť sa k svojej podstate.

eroticka masaz

Na výber máte niekoľko programov celotelovej a vzájomnej masáže, ktorú si môžete zvoliť podľa vlastných očakávaní. Pre páry je určená napríklad Couple tantra, v ponuke máme programy aj pre náročnejších, aktívnejších, ale aj takých, ktorí dávajú prednosť klasike. Vybrať si u nás môžu aj romantickejšie naladení a v neposlednom rade tí, ktorých láka zmena a tajomstvo. Možno aj vo vás sídli nepoznaná sexuálna energia, ktorá len nemala možnosť prejaviť sa. Tí, ktorí majú záujem o dvojitý zážitok, môžu si vybrať z našich exkluzívnych programov DOUBLE BODY TANTRA a DOUBLE PLEASURE TANTRA, pre nežnejšie pohlavie máme pripravené programy DELUXE a EXCLUSIVE TANTRA. Vo všetkých programoch samozrejme dodržiavame zásady hygieny a diskrétnosti – a pre vás každá masáž môže byť intímny, nezabudnuteľný zážitok. Cenovo príjemné ponuky potešia aj vašu peňaženku.

Podobné príspevky