Uvoľnite sa pri tantra masáži ako nikdy predtým

Čosi netradičné, vzrušujúce a uvoľňujúce každý jeden centimeter vášho tela – aj to znamená senzuálne masáže bratislava. V Bratislava Tantra vám zabezpečujeme orientálne ladený priestor, ktorý dodá tantra masáži úplne nový rozmer. Pri masáži sa začína očistou tela – osprchovaním sa buď osamote alebo v dvojici s masérkou, či prípadne masérkami, a pokračuje sa „očistou mysle“ – rituálom namaste. V prvotnom uvoľnenom naladení potom prejdete do ďalšej fázy vášho jedinečného zážitku.

vzrusujuceV miestnosti s úžasnou exotickou atmosférou, relxačnou hudbou a zmysly očarujúcou vôňou vás uvíta jedna z našich masériek, ktorú si buď dopredu sami vyberiete alebo sa dohodneme tak, že ju vyberieme za vás a vy sa takto necháte prekvapiť. Masáž bude ďalej prebiehať systematickým „dráždením“ vašich receptorov, relaxovaním vašeho svalstva a napínaním vás samotných. V umení tantra masáží nejde len o manuálnu zručnosť našich umelkýň, ale najmä o to, ako vás dokážu psychicky naladiť. Senzuálne tantra masáže patria k tým najobľúbenejším erotickým hrátkam vôbec. A nedivíme sa tomu… Myseľ je naša najväčšia erotogénna zóna a po príjemnom „hraní sa“ príde vyvrcholenie počas masáže lingamu (mužské genitálie) ako veľmi príjemná „čerešnička na torte“.

orientalne

Chceme, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie – aby ste u nás našli oázu pokoja, zrelaxovali sa a oddali sa svojim najhlbším fantáziám. Pre všetky vaše vášnivé myšlienky vám vytvárame ideálny priestor a čas. Ak už chcete masáž absolvovať osamote, či s partnerom alebo partnerkou ako nový zážitok pre okorenenie vášho partnerského (sexuálneho) života alebo by ste radi zarezervovali termín pre vašeho známeho, na nás sa môžete spoľahnúť. Ak ste o tantra masáži už niekedy uvažovali, radi by sme vás podporili v rozhodnutí ju vyskúšať. Ak sa necítite na program, kedy by ste energiu vynakladali spolu s masérkou aj vy a tým by ste ju viedli a napomáhali jej, nevadí to. Ponúkame vám mnoho možností ako sa poddať šikovným rukám, či telám našich pracovníčok a spoľahnúť sa na ich profesionalitu a skúsenosti.

Podobné príspevky