Koža je stále IN

Kožená bunda. Kožené nohavice. Kožené topánky. Kožené sukne. A novinka dnešných dní kožené legíny https://www.allsort.sk/p/kozene-leginy-yastraby. Legíny, ktoré vám vyrazia dych. Legíny, pri ktorých všetci ostatní prestanú dýchať. Legíny, ktoré vám vydržia bez poškodení slúžiť dlhé roky. Nadčasový materiál, ktorý sa hodí takmer ku všetkému, čo máte vo svojom šatníku alebo, čo si doňho ešte zaobstaráte. Legíny, ktoré budú hovoriť za vás, že kráčate ruka v ruke s módou. Legíny, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Legíny, ktoré rozhodnete stojí za to vlastniť.

nohy v reštauráciíhttps://www.firmy.cz/detail/195170-k-t-o-international-trebechovice-pod-orebem.html data-rich-file-id=“131317″ src=“https://absat.sk/wp-content/uploads/bar-238509_1920.jpg“>

Keď sa opýtate svojich rodičov, tak vám isto povedia, že túžili v mladosti po rôznych kožených veciach. Aj vtedy boli tieto veci drahšie, no dnes sú isto cenovo prístupnejšie ako voľakedy. Budú vám dozaista odporúčať, aby ste to využili, pretože oni vedia, čo je to nemať tú šancu na kúpu takého kvalitného a nadčasového oblečenia. V každom šatníku by sa mala nachádzať minimálne jedna takáto vec. Vydrží vám dlho a ak aj oni mali svoje kožené oblečenie dobre uskladnené, tak vám ukážu, že je to ozaj kvalita. Pretože aj po rokoch vyzerá stále rovnako a dá sa nosiť bez ohľadu na to, že to kúpili pred mnohými rokmi. A to sa rozhodne oplatí vlastniť.

nohy sediacich mužov

Na záver by som však chcela upozorniť, že hoci je koža naozaj univerzálny materiál vhodný takmer pre každého, mali by sme najmä ženy kyprejších tvarov zvážiť, či ju naozaj budú nosiť a ako im to napríklad v kožených legínach pristane. Nestranný pohľad nezainteresovanej osoby vám pomôže pri rozhodovaní. Často predavačka alebo manžel, partner nemajú toľko odvahy povedať pravdu alebo sa snažia len nerobiť vám zlú náladu, preto sa radšej poraďte s niekým, kto vám tú pravdu aj povie. Nedá sa to zovšeobecňovať podľa veľkostí, záleží od vašej postavy, či vám dané legíny sedia alebo nie. Každopádne skúste, za to nič nedáte.

Podobné príspevky